You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

bonusy

Sladký víkend v Café Štrúdl, Latrán 74 /pátek, sobota, nedělě otevřeno do 18.00 hodin/ Po celou dobu víkendu a po předložení vstupenky MODA Fashion Day[s] horký nápoj /káva, čaj/ zdarma ke všem druhům originálních štrúdlů.
Nakupujeme s L 'Occitane - Hotel Bellevue, Latrán 77 Po celou dobu víkendu si užívejte slevu 10% při nákupech značkové kosmetiky.
Stylový nákup v butiku HALA BALA, Široká 78 Nákupy s 20% slevou po predložení vstupenky MODA Fashion Day[s] 2017.
Kláštery Český Krumlov nabízejí Expoziční okruh s filmovou výstavou Císařův pekař a Pekařův císař do 2. 4. 2017 Výstavní cyklus ve spolupráci s Barrandov Studio a.s. Sbírka dochovaných kostýmů, dekorací a exponátů, obrazy Mony Lisy, komnata hraběnky Stradové, Rudolfovy sbírky…. Také možnost fotografování v kostýmech. Vstupenka z akce MODA Fashion Day[s] vás opravňuje ke vstupu ZDARMA! www.klasteryck.cz
Aprílová nabídka v Restauraci Pizzerie Latrán Aprílové večerní menu 1. 4. 2017 s MODA Fashion Day[s] -  Milé dámy, zastavte se na Welcome drink zdarma a něco dobrého, po předložení vstupenky z akce MODA Fashion Day[s] máme pro vás slevu 10% na celou útratu a otevřeno až do 01:00 h. A to není apríl!
Hotel Růže – Wellness centrum Speciální nabídka pro držitele vstupenky na akci MODA Fashion Day[s] 2017
- 1-hodina ve Wellness centru: 100 Kč/osoba (bazén, fitness, whirlpool)
- Relaxační masáž pro 1 osobu (30 min.) + 1 hodina ve Wellness centru: 540 Kč/osoba
Rezervace:
Vaši rezervaci lze provést telefonicky na +420 602 465 405 anebo emailem na conference@hotelruze.cz www.hotelruze.cz
FOKUS optik připravil pro všechny držitele vstupenky slevu 30% FOKUS optik připravil pro všechny držitele vstupenky MODA Fashion Day[s] slevu 30% na kompletní brýlovou zakázku (obruba+skla) a to na celý měsíc duben!
Sleva platí v pobočkách Jihočeského kraje:
České Budějovice – Široká 27, U Černé věže 3, IGY Centrum – Pražská 24
Český Krumlov – Radniční 28; Dačice – Palackého nám. 49 , Tábor – OD Dvořák – třida 9. května 2886, Kaplice – Linecká 217. www.fokusoptik.cz