You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Kláštery Český Krumlov nabízejí Expoziční okruhy

INTERAKTIVNÍ EXPOZICE LIDSKÝCH DOVEDNOSTÍ

Interaktivní expozice lidských dovedností přenese vás i vaše děti na dobrodružné putování po tajemných zákoutích výjimečného středověkého kláštera v srdci Českého Krumlova. Jako mávnutím kouzelného proutku se ocitnete v minulosti, kde na vlastní kůži poznáte život i nejrůznější dovednosti našich předků.

s filmovou výstavou Císařův pekař a Pekařův císař do 2. 4. 2017

Výstavní cyklus ve spolupráci s Barrandov Studio a.s. Sbírka dochovaných kostýmů, dekorací a exponátů, obrazy Mony Lisy, komnata hraběnky Stradové, Rudolfovy sbírky…. Také možnost fotografování v kostýmech.

ŽIVOT A UMĚNÍ V KRUMLOVSKÝCH KLÁŠTERECH

Využijte jedinečnou příležitost shlédnout unikátně dochovaný středověký komplex klášterů minoritů a klarisek v rozsáhlém expozičním okruhu plném sakrálního umění, dochované původní architektury a mnoho dalšího.
Otevřeno denně od 10:00 do 18:00 hod.
Doba návštěvy expozice není časově omezena.

Programy pro děti

Programy jsou vytvořeny pro skupiny dětí každého věku a jejich cílem je předat informace srozumitelným a zábavným způsobem. Záměrem je probouzet v dětech zvídavost, kreativitu, kritické myšlení a přiblížit jim oblast, která se v budoucnu může stát jejich koníčkem nebo dokonce povoláním. Nabízíme různorodé programy celoroční i sezónní, probíhající ve stálých expozicích i v expozicích krátkodobých.

Komentované prohlídky

Prohlídky obou částí areálu klášterů s odborným výkladem.

Kontakt

Více informací na www.klasteryck.cz
e-mail: informace@divadlock.cz | tel: +420 725 554 705