You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

designers

HEADLINER - České Budějovice

TAŤÁNA KOVÁŘÍKOVÁ

Patří mezi českou návrhářskou špičku. Je absolventkou Střední průmyslové školy textilní v Brně, obor návrhářství. Rok studia scénografie na pražské DAMU ji obohatil o tvorbu pro divadlo a film. Modely TATIANA jsou výjimečné svou osobitostí, ženskostí, čistotou linií, precizností a nadčasovostí. Na veškeré modely používá kvalitní materiály ze Španělska, Itálie a Francie.

Její šaty oblékly takové osobnosti jako je, hraběnka Sofie z Wessexu, Andie MacDowell nebo české osobnosti mezi které patří Helena Vondráčková, Bára Nesvadbová a Jitka Asterová. www.tatiana.cz

HEADLINER - Český Krumlov

JITKA KLETT

Charakteristickým rukopisem autorky v módní tvorbě je přenos elegance a ženskosti do oděvů v kolekcích Ready to wear a Haute Couture. Jitka Klett vytváří vlastní autorské dezény inspirované kulturou a dizajnem různých zemí a národů.

Jedním z typických znaků její tvorby je i práce s vysoce kvalitními materiály a jejich nejvyšší kvalita zpracování.

Tvorba Jitky Klett se pravidelně prezentuje na samostatných autorských módních přehlídkách a také na významných módních Týdnech módy, tzv. Fashion Week po celém světě (Dubai, Paříž, New York, Praha, Abu Dhabi, Bejrút a jiné).

www.jitkakklett.com
HEADLINER - České Budějovice

KLÁRA NADEMLÝNSKÁ

Po vystudování střední oděvní průmyslové školy v Praze pracovala deset let jako návrhářka v Paříži. V roce 1994 představila svou první autorskou kolekci a o čtyři roky později vytvořila vlastní značku. Přesně před deseti lety otevírala Klára jako první svůj butik s luxusní pret-a-porter módou v pražské Dlouhé ulici, aniž by tušila, že tím zakládá módní čtvrť. "Když se podívám zpátky, vidím, že jsem v mnoha věcech byla hlavně zamilovaně nadšená. Netušila jsem, kolik probdělých nocí mám před sebou," vzpomíná Klára Nademlýnská s úsměvem.

www.klaranademlynska.cz
HEADLINER - Český Krumlov

BEATA RAJSKÁ

14. 4. 2017 SUPER.CZ:
"Takovýhle závěr přehlídky jsem ještě neměla. Dojetím slzeli nejen diváci, ale i modelky v zákulisí," řekla designérka.

Značka Beata Rajska nabízí svým zákaznicím nejen originální luxusní modely k zakoupení přímo v butiku. Ale také šití zakázkových modelů přímo na konkrétní zákaznici podle jejich představ. Dále značka nabízí realizaci módních přehlídek na klíč s osobní účastí paní Beaty Rajské a známých modelek z řad Miss.

www.beatarajska.cz
HEADLINER - České Budějovice

ALICE ABRAHAM

Alice Abraham se řadí mezi přední české návrhářky. Jeji kolekce je cílena především na sebevědomé ženy, které chtějí zvýraznit svou ženskou krásu a pochlubit se svůdnými křivkami.

www.aliceabraham.com
HEADLINER - Český Krumlov

TAŤÁNA KOVÁŘÍKOVÁ

Patří mezi českou návrhářskou špičku. Je absolventkou Střední průmyslové školy textilní v Brně, obor návrhářství. Rok studia scénografie na pražské DAMU ji obohatil o tvorbu pro divadlo a film. Její šaty oblékly takové osobnosti jako je, hraběnka Sofie z Wessexu, Andie MacDowell nebo české osobnosti mezi které patří Helena Vondráčková, Bára Nesvadbová a Jitka Asterová.

www.tatiana.cz
HEADLINER - Český Krumlov

VALERY DUBAY

Valery Dubay je slovenská módna navrhárka, ktorá pôsobí v oblasti módneho dizajnu už od roku 2002. Svoje bohaté znalosti prehĺbila absolvovaním niekoľkých kurzov módneho dizajnu na University of Arts London a štúdiom módneho dizajnu a technológie na LCFS prestížnej Middlesex University London so špecializáciou na spoločenské šaty.

www.valerydubay.sk

NÁVRHÁŘI

18 ČB - Denisa Dovalová - www
18 ČK - Kristýna Blažková
17 ČK - Petra Kociánová - www
17 ČK - Edita Holoubková
16 ČK - Sophistic by Veronika - www
15 ČK - René Konečný

ZNAČKY

18 ČB - panská móda Feratt - www
18 ČB - Hangar Fashion Store - www
18 ČK - my.pled - www
17 ČB - Buri Made - www
17/18 ČK, ČB - Móda Gerry Weber - www
17/18 ČK, ČB - Roosevelt Fashion Store - www
16 ČB - BANDI Pánské obleky
16/17/18 ČB - Klobouky K - Concept Store Tonak www
16 ČB - L' Skříň Boutique
15/16/17/18 ČK - Boutique Hala Bala
15/16 ČK - Spodní prádlo Underwear / Triola
15 ČK - Mata Hari
15 ČK - Krumlovanka Hats&Bags