You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

program

10:30 - 12:00  | AROMATERAPIE | cena 199 Kč Aromaterapie pomocí květinových vod, vhodný prostředek při léčbě aknózní pleti, ekzémů, lupénky a vlasové pokožky.

Přednášející PhDr. Hana Yasminka Khlaif www.yasminka.cz
COFFEE BREAK
12:40 - 14:40  | DOMÁCÍ VÝROBA AROMATERAPEUTICKÝCH PROSTŘEDKŮ | 290 Kč Vyrobte si sami doma nosní kapky, parfémy, pleťová séra, masážní oleje na léčbu bronchitid, otoků  aj. Dozvíte se speciální  receptury a sami si 1 produkt vyrobíte a odnesete s sebou!

Přednášející PhDr. Hana Yasminka Khlaif www.yasminka.cz
14:40 - 15:40 | PŘÍRODNÍ VŮNĚ A JEJICH PŮSOBENÍ NA EMOCE Přednášející Ing.Helena Hlavatá www.alhambra.cz
KONTAKT Přihlásit na seminář se můžete na e-mailové adrese: renata.kleckova@aromaspol.cz

PhDr. Hana Yasminka Khlaif / Šimčíková

Je uznávanou profesionální aromaterapeutkou, která se zabývá aromaterapií nejen po stránce teoretické, ale i praktické. Aromaterapii, fytoterapii a litoterapii /propojení s kameny/ aj. se věnuje více než 10 let. Doktorský titul získala studiem muzikoterapie – spojení hudebního studia a speciální pedagogiky, s postupným využitím rostlin na základě jejich vibrací. Aromaterapii dále studovala v rámci odborných stáží v severní Africe, kde je jedinou a váženou členkou Institutu pro zachování tradiční medicíny /Institut national de recherches en geni Rural, eaux et forest/ a to za střední a východní Evropu.

Aktivně se zúčastňuje destilací éterických olejů přímo v zemích, kde se byliny pěstují. V současné době již třetím rokem vede Holistickou aromaterapeutickou školu a je spoluzakladatelkou České aromaterapeutické společnosti. Přednáší u nás i v zahraničí na mezinárodních konferencích.

Helena Hlavatá - tvůrkyně bioparfémů a interiérových biovůní

Žiji svůj život v rozšiřujících se kruzích,
které se vlní nad věcmi,
ten poslední se možná nepodaří,
ale zkusit jej chci…..
                      E.M.Rilke

Helena Alhambra
Ve svém životě jednám velmi nevyzpytatelně. S láskou jsem vystudovala biochemii a enzymové inženýrství a svému oboru jsem se věnovala ráda. Obchodování a dovoz chemických látek mě zcela pohltil, natolik, až jsem zapomněla žít.

Kdyby mě před 3 lety neprobudila z mého obchodního snu dcera Dominika, zřejmě jsem už na vozíku.

Věci však dostaly spád a já jsem nalezla inspirativní, přátelskou a přírodní cestu v říši rostlin. Právě po ní kráčím a už bych ji za nic na světě nevyměnila…. Zrodila se tak moje tvorba bioparfémů a interiérových vůní. Pouze z přírodních látek. Návrat ke kořenům, chcete-li a některé z nich působí až mysticky. Zraňují, otevírají, uvědomují - sami sebe, v sobě, ve spojení…..