You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Výstaviště České Budějovice - Pavilon T

Žena Českobudějovicka

Projekt MODA Fashion Day[s] uctívá krásu. Její podoba má pro nás mnoho tváří. Vítězkou II. ročníku Žena Českobudějovicka se stala paní Zdeňka Kuviková.

Paní Zdeňka Kuviková je ředitelkou organizace Fokus České Budějovice. Svou neutuchající energií, vysokým nasazením, pracovitostí i pečlivostí táhne organizaci stále vzhůru ke kvalitnějším a maximálně příznivějším službám pro lidi s duševním onemocněním.

Na fotce zleva: Mons. Vlastimil Kročil, diecézní biskup českobudějovické diecéze, Zdeňka Kuviková, vítězka II. ročníku Žena Českobudějovicka a Ing. Jiří Svoboda, primátor města České Budějovice

Zámecká jízdárna

Žena Českokrumlovska

Vítězkou II. ročníku Žena Českokrumlovska se stala paní Alena Nováková. Pracuje v Domě s pečovatelskou službou v Křemži na Českokrumlovsku. S manželem vychovává 5 dětí. Svým nadšením a nasazením dokáže inspirovat své okolí. Volný čas věnuje práci s dětmi. Reprezentuje Českou republiku v závodech orientačního běhu… je označována za ženu s velkým srdcem.

Na fotce zleva: Jana Holcová, vítězka I. ročníku Žena Českokrumlovska 2017, Alena Nováková, vítězka II. ročníku Žena Českokrumlovska a Dalibor Carda, starosta města Český Krumlov