You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Nominujte ŽENU ČESKOKRUMLOVSKA!

Ve spolupráci s neziskovou organizací Síť pro rodinu a mateřskými centry hledáme výjimečnou ženu z regionu Českokrumlovska! Ta by měla, kromě zvládání své rodiny a profese, vytvářet veřejné hodnoty, např. zabývat se dobročinným počinem, podílet se na zajímavém sociálním projektu, pomáhat sociálně slabých skupinám či nemocným nebo  reprezentovat město (obec) v kulturní, sportovní či vědecké oblasti apod.

Věříme, že takových žen tu žije spoustu, jen je musíme najít a vyhodnotit tu "nejlepší". Proto budeme rádi za jakékoliv vaše tipy. Nominovat můžete sebe, známou z okolí, kamarádku či příbuznou.

Porota poté vybere vítězku, kterou vyhlásí na Galavečeru v rámci projektu MODA Fashion Day[s], 1. dubna 2017 na Zámecké jízdárně.

Kontakt

Nominace můžete zasílat do 15. března 2017 na e-mail: hana.sustrova@sitprorodinu.cz, s předmětem: Žena Českokrumlovska.
Do popisu pak napsat: svoje celé jméno, celé jméno nominované osoby a odůvodnění nominace.

Porota zasedá ve složení:

Jitka Zikmundová, radní města Český Krumlov, patronka celé akce, Alena Švepešová, ředitelka ZUŠ Český Krumlov, Hana Šustrová, krajská koordinátorka Sítě pro rodinu a organizátorka soutěže.

Partneři soutěže:

Město Český Krumlov, RC Krumlík Český Krumlov, MC Křemílek Křemže, MC Míša Český Krumlov, RC Budíček Kaplice, Spolek FČAS Frymburk