You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.
Zámecká jízdárna

Žena Českokrumlovska

Projekt MODA Fashion Day[s] uctívá krásu. Její podoba má pro nás mnoho tváří. Vítězkou II. ročníku Žena Českokrumlovska se stala paní Alena Nováková. Pracuje v Domě s pečovatelskou službou v Křemži na Českokrumlovsku. S manželem vychovává 5 dětí. Svým nadšením a nasazením dokáže inspirovat své okolí. Volný čas věnuje práci s dětmi. Reprezentuje Českou republiku v závodech orientačního běhu… je označována za ženu s velkým srdcem.

Na fotce zleva: Jana Holcová, vítězka I. ročníku Žena Českokrumlovska 2017, Alena Nováková, vítězka II. ročníku Žena Českokrumlovska a Dalibor Carda, starosta města Český Krumlov

Nominujte své favoritky do druhého ročníku Ženy Českokrumlovska 2018!

Každá žena je jedinečná, některá však kromě své rodiny a práce zvládá i něco navíc. Znáte ji? Chcete ji ocenit a vyzdvihnout?

Od 1. ledna do 28. února můžete zasílat své tipy na výjimečné ženy mezi námi z regionu Český Krumlov. Hledáme ženy, které kromě rodiny a práce zvládají ještě něco navíc. Znáte je? Nominujte je! Nominace, kromě vítězky se mohou opakovat.

Kdo má být Žena Českokrumlovska? Žena z Českého Krumlova a okolí, která kromě své rodiny a práce zvládá i něco navíc – ať už v kultuře, vědě, pedagogické či sociální činnosti, k veřejnosti či k jedinci – necháme to na vás! Druhý ročník Ženy Českokrumlovska se spustí 1. ledna 2018. Svůj tip napíšete do formuláře ZDE, a to až do 28. února 2018.

V loňském, prvním, ročníku bylo nominováno šestnáct žen od osmnácti nominujících. Různorodost byla opravdu velká: Ženy kolem nás tvoří kulturní programy ve své obci, starají se o děti, seniory, cestovní ruch, přírodu či těší okolí svým vlídným slovem a osvětou. A kdo je nominoval? Rodič, dítě, sourozenec, manžel, známý, návštěvník, žák, přítel, spolupracovník...i zde byla velká různorodost a doufáme, že bude i ve druhém ročníku Ženy Českokrumlovska. Do užší nominace pěti žen se dostala Martina Bodláková, Jana Grammetbauerová, Jana Holcová, Jitka Lukáčová a Alena Nováková. Výherkyní se stala Jana Holcová, která získala i nejvíce nominací. "Nejúžasnější na večeru bylo slyšet ty krásné nominační výroky, které na mou osobu zněly sálem. Moc za ně děkuji," dodala vítězka 1. ročníku Ženy Českokrumlovska, Jana Holcová.

Kontakt a formulář ke stažení

Nominace můžete zasílat do 28. února 2018 na e-mail: hana.sustrova@sitprorodinu.cz, s předmětem: Žena Českokrumlovska.
Formulář ke stažení ZDE

Porota zasedá ve složení:

Jitka Zikmundová, radní města Český Krumlov a patronka MODA Fashion Day[s], Alena Švepešová, ředitelka ZUŠ Český Krumlov, Jana Holcová, vítězka 1. ročníku Žena Českokrumlovska 2017 a výtvarná pedagožka, Jiří Olšan, zámecký zahradník, Jan Palkovič, pedagog a zpěvák českokrumlovské kapely,
Dalibor Carda (čestný člen), starosta města Český Krumlov

Organizátor výzvy Žena Českokrumlovska:

Hana Šustrová, Síť pro rodinu

Partneři:

Město Český Krumlov, RC Krumlík Český Krumlov, MC Křemílek Křemže, MC Míša Český Krumlov, RC Budíček Kaplice, Spolek FČAS Frymburk
Výzva se koná pod záštitou starosty města Český Krumlov
Mgr. Dalibora Cardy