You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Patronka akce:
doc. Ing. Lucie Kozlová, Ph.D., zastupitelka Jihočeského kraje a města České Budějovice

Galavečer módních přehlídek
Čtvrtek 24. 5. 2018 - Výstaviště - Pavilon T

Výstaviště České Budějovice, Husova 523/30

20.00 HOD. - Galavečer módních přehlídek
Hlavní přehlídka večera TAŤÁNA KOVÁŘÍKOVÁ

Součástí galavečera je vyhlášení II. ročníku "Žena Českobudějovicka" Rezervace vstupenek: E-mail: vstupenky@moda-fd.cz / Tel.: 721 253 760

program

Taťána Kováříková Patří mezi českou návrhářskou špičku. Je absolventkou Střední průmyslové školy textilní v Brně, obor návrhářství. Rok studia scénografie na pražské DAMU ji obohatil o tvorbu pro divadlo a film.

Modely TATIANA jsou výjimečné svou osobitostí, ženskostí, čistotou linií, precizností a nadčasovostí. Z dílny TATIANY vycházejí modely nejen pro denní nošení, ale také speciální edice večerních šatů na kterých využívá šikovné ruce svých dvorních švadlen. Na veškeré modely používá kvalitní materiály ze Španělska, Itálie a Francie.

Její šaty oblékly takové osobnosti jako je, hraběnka Sofie z Wessexu, Andie MacDowell nebo české osobnosti mezi které patří Helena Vondráčková, Bára Nesvadbová a Jitka Asterová.

Zúčastnila se mnoha přehlídek a akcí spojených s módou jako je Prague Fashion Weekend, Unique fashion week, Star fashion night, Rock & Pop for Fashion – Praha a Bratislava, Designblok, Viena Fashion Night a je zastoupena v kolekci Absolutfashion.

www.tatiana.cz