You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

Patronka akce:
doc. Ing. Lucie Kozlová, Ph.D., zastupitelka Jihočeského kraje a města České Budějovice

Galavečer módních přehlídek
Čtvrtek 24. 5. 2018 - Výstaviště - Pavilon T

Výstaviště České Budějovice, Husova 523/30

20.00 HOD. - Galavečer módních přehlídek
IGY Centrum: Hangar Fashion Store a Feratt
Roosevelt Fashion Store
Denisa Dovalová | Móda Gerry Weber

Hlavní přehlídka večera TAŤÁNA KOVÁŘÍKOVÁ

Součástí galavečera je vyhlášení II. ročníku Žena Českobudějovicka Rezervace vstupenek: E-mail: vstupenky@moda-fd.cz / Tel.: 721 253 760
CBsystem - vstupenky online - zde
Doprovodný program Workshop "DOBRO MÓDA" - kavárna hotelu Dvořák, nám. Př. Otakara II., České Budějovice Více ZDE

program

Roosevelt Fashion Store Roosevelt Fashion Store v budějcké Kanovnické ulici nabízí spodní prádlo pro pány i dámy, věci na spaní, pro volný čas nebo na domácí, běžné i večerní nošení, v sezoně budou k dostání plesové šaty. Naleznete zde luxusní módní značky jako Imperial, Calvin Klein, Emporio Armani, DKNY, Diesel nebo Pleasure State. www.rooseveltfashionstore.cz
Móda Gerry Weber Tradiční německá značka špičkové kvality známá po celém světě. Motto prodejny:"Noste barvy, které Vám sluší a ve kterých se dobře cítíte." www.modagerryweber.cz
Denisa Dovalová Denisa Dovalová, módní designérka působící v Praze, svou praxi získala v atelieru designu oděvu na Univerzitě Tomáše Bati. Zároveň také pracovala v atelieru holandské designérky Iris van Herpen, která je členkou pařížského syndikátu Haute Couture. V roce 2014 se stala vítězkou designerské soutěže Talent Black Card pro rok 2014, pořádané Unique Prague Fashion Weekem.

Nyní tvoří pod svou značkou "Denisa Dovala". Pravidelně prezentuje svou tvorbu v rámci českých i mezinárodních eventů (Designblok, Unique Fashion Week, MBPFW, MBKFD a další.) Její aktuálně nejnovější kolekci jste mohli shlédnout v rámci Mercedes-Benz Kiev Fashion Days, kde předvedla svou kolekci "SS18" jako účastnice mezinárodní platformy Fashion Scaut prezentující nastupující generaci designérů z celého světa.

Mimo design pracuje také jako stylistka, podílela se na různých uměleckých projektech jako creative artist i jako kostýmní výtvarnice. Ve svých pracích se snaží zachytit myšlenky, které se staly hlavní inspirací pro tvorbu a skrze které vypráví příběh. Oděv se tak stává jistým tlumočníkem všech emocí, myšlenek, postojů a přesvědčení autora.

"Má tvorba je odrazem mého stavu mysli.Vyjádřením všeho, co mě vědomě či nevědomě ovlivnilo. je v ní obsažen můj životní příběh. Jsem to já." Denisa Dovalová www.denisadovalova.com
Taťána Kováříková Patří mezi českou návrhářskou špičku. Je absolventkou Střední průmyslové školy textilní v Brně, obor návrhářství. Rok studia scénografie na pražské DAMU ji obohatil o tvorbu pro divadlo a film.

Modely TATIANA jsou výjimečné svou osobitostí, ženskostí, čistotou linií, precizností a nadčasovostí. Z dílny TATIANY vycházejí modely nejen pro denní nošení, ale také speciální edice večerních šatů na kterých využívá šikovné ruce svých dvorních švadlen. Na veškeré modely používá kvalitní materiály ze Španělska, Itálie a Francie.

Její šaty oblékly takové osobnosti jako je, hraběnka Sofie z Wessexu, Andie MacDowell nebo české osobnosti mezi které patří Helena Vondráčková, Bára Nesvadbová a Jitka Asterová.

Zúčastnila se mnoha přehlídek a akcí spojených s módou jako je Prague Fashion Weekend, Unique fashion week, Star fashion night, Rock & Pop for Fashion – Praha a Bratislava, Designblok, Viena Fashion Night a je zastoupena v kolekci Absolutfashion.

www.tatiana.cz